O nas

Niebo nie jest dla nas limitem, ponieważ nasza wyobraźnia nie zna granic i często unosi nas ponad chmury sztampowych pomysłów oraz odtwarzanych szablonowych i przewidywalnych rozwiązań. Codziennie doskonalimy umiejętność korzystania z naszej wyobraźni i efektami tej pracy chętnie podzielimy się Wami. Porzucając utarte schematy i wykorzystując pulsującą w nas pomysłowość pomożemy Ci zaprezentować światu Ciebie, Twoje marki, produkty i usługi.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodymi osobnikami mającymi w sobie mnóstwo energii i pasji. Stanowimy zgrany zespół. Każdy element jest tutaj niezwykle istotny. Funkcjonowanie odbywa się w duchu kooperacji i ścisłej zależności, począwszy od wstępnego projektu uzgodnionego z Klientem, a skończywszy na realizacji końcowej. Wizytówką naszej agencji jest praca zespołowa i zaufanie. To, co nas obrazuje to suma wspomnianej pasji, talentów, wiedzy i chęci do ciągłego rozwoju i pracy. Motorem napędowym jest dział kreatywny. To właśnie tutaj rodzą się koncepcje projektów. Wszystko to tworzy jeden mechanizm, działający nad wyraz skutecznie i konsekwentnie. Zapraszamy do poznania nas i sprawdzenia jak działamy.

Co potrafimy?

W oparciu o potrzeby klienta i nasze doświadczenie, wykonujemy projekty graficzne służące identyfikacji wizualnej firm, organizacji i osób. Oferujemy usługi doradcze, copywritingu oraz  Zapewniamy kompleksowe realizacje kampanii reklamowych zawierające całościową obsługę od etapu planowania, przez projektowanie, realizację, kończąc na wdrożeniu, montażu i dystrybucji materiałów.

Twórczość

Świeżość jest tym co pozwala reklamie wznieść się ponad przeciętność, zostać zauważonym zdobywając zainteresowanie i uznanie. Wierzymy w ideę, że da się zmienić świat przynajmniej ten najbliższy nam i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Konsekwentnie dążymy do tego, by marki naszych klientów osiągnęły upragniony wizerunek i znalazły miejsca w umysłach konsumentów.

Jakość

Charakteryzuje nas jakość i dokładność, a zaangażowanie z jakim podchodzimy do wykonania każdego projektu nie jest u nas wyjątkiem ale codziennością i nawykiem. Piękno tkwi w szczegółach – pamiętamy o tym na każdym szczeblu projektowania i tworzenia reklam stawiając na wysoką jakość a nie bylejakość.

Cena

Zawsze staramy się nasze usługi i produkty dostosować do budżetu jakim aktualnie dysponuje nasz Klient, tak aby przy zachowaniu wysokiej jakości stworzyć satysfakcjonującą ofertę.
W związku z dużą ilością różnorodnych czynników wpływających na ostateczny koszt wykonania zleceń zarówno tych projektowych jak i produkcyjnych (m.in. wymiary, kształty, ilość, techniki i sposoby wykonania, rodzaje użytych materiałów, itp.), każda kalkulacja dokonywana jest indywidualnie. W celu otrzymania wyceny za wykonanie usługi/produktu prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy w dziale kontakt, telefonicznie lub osobiście.

Ilość środków, rozmiar Twojej firmy, czy staż działalności nie jest dla nas ważny. Wszystkich naszych klientów traktujemy zawsze z taką samą powagą i szacunkiem, wiedząc i wierząc, że to co małe może szybko urosnąć i odnieść sukces zwłaszcza przy odpowiednim wsparciu i skutecznej reklamie. Nie ma znaczenia, czy interesuje Cię stworzenie logo, wizytówki, czy opracowanie rozbudowanej kampanii. Skontaktuj się z nami i przekonaj, jak skutecznie możemy Ci pomóc.