Reklama zewnętrzna

Banery / siatki mesh

Najtańsza i najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Cechuje ją prostota montażu, niska waga i praktycznie nieograniczony format a także krótki termin realizacji. Można je montować na ogrodzeniach, elewacjach, balkonach, tablicach, przyczepkach reklamowych itd.

Produkt standardowy drukowany jest na tkaninie poliestrowej, o wykończeniu matowym. Materiał ten dostosowany jest dla średniookresowych reklam zewnętrznych.

Baner odblaskowy – mocny i elastyczny, z wierzchnią warstwą o strukturze plastra miodu z wypełnieniem mikro-pryzmatycznym materiałem odblaskowym, posiada siatka MESH. Jest to wytrzymały i lekki materiał PVC o strukturze plecionej. Stosowany najczęściej jako nośnik reklamy umieszczany na budynkach. Cechuje go duża odporność na działanie wody, promieni UV i zmiany temperatur. Ze względu na strukturę siatki jest też odporny na działanie wiatru, idealnie nadaje się przy dużych powierzchniach reklamowych.

Rodzaje wykończenia banerów i siatek:

– Bez zawijania (baner nie będzie miał wykończenia, brzegi przycięte do druku),

– Rękaw (brzegi są zawinięte i sklejone z pozostawieniem pustego miejsca na zgrzewie. Puste miejsce może być wykorzystane do umieszczenia w nim linki lub rurki do naciągnięcia lub obciążenia baneru),

– Zwijanie (baner zostanie zawinięty i sklejony w celu wzmocnienia krawędzi, możliwość zaoczkowania po miejscu zgrzewu),

Oczkowanie: standardowe oczkowanie baneru co 50 cm, na życzenie klienta jest możliwość dowolnego odstępu oczek

Litery i znaki przestrzenne 3D

Wykonywane są z materiału styrodur, są lekkie i wytrzymałe. Idealnie nadają się do znakowania wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki przestrzennej formie przykuwają uwagę wyróżniając się na tle innych oznakowań.

Dodatkowo aby podnieść efekt wizualny można zastosować lico z plexi, PCV lub dibondu oraz zastosować podświetlenie nowoczesnymi, energooszczędnymi i bardzo trwałymi diodami led.

Litery przestrzenne

Litery Bryłowe – to efektowna forma reklamy przestrzennej. Dzięki możliwości łączenia różnorodnych materiałów, oraz różnych metod podświetlenia, każda realizacja staje się niepowtarzalna i oryginalna w swojej formie pozwala na tego typu oznakowanie cechuje się dużą elastycznością w doborze materiałów i sposobów wykończenia, ale także montażu do konstrukcji, ścian czy też płyt lub kasetonów. Nieocenionym atutem jest brak ograniczenia tłem, dzięki czemu mogą idealnie wpisywać się w architekturę budynku, na którym są montowane. Dzięki przestrzennej formie z jednej strony stają się bardziej widoczne i wyróżniają się na tle innych reklam.

Tablice / szyldy

Tablice reklamowe i tabliczki informacyjne wykonane w zależności od potrzeb i budżetu z PCV, plexi, dibondu, poliwęglanu, drewna lub blachy ocynkowanej, oklejone folią zewnętrzną, zwykłą lub odblaskową, pokryte laminatem. Wykonujemy również konstrukcje pod tablice reklamowe.

Tabliczki informacyjne przeznaczone są do znakowania budynków, pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych itp. Tabliczki montowane przy pomocy wkrętów lub taśmy klejącej – bezpośrednio na drzwiach lub na ścianie obok drzwi oznaczanego gabinetu. Nadają się także do zestawień, tworząc zbiorczą tablicę informacyjną (umieszczaną zazwyczaj w holach wejściowych).

Totemy / pylony

Pylony oraz totemy świetlne są jedną z form reklamy zewnętrznej. Najczęściej stosuje się je na wjeździe do siedziby firmy, pełną funkcję informacyjna i są świetnym drogowskazem oraz witaczem. Są bardzo efektowną formą prezentacji informacji na zewnątrz budynków. Najczęściej stosuje się je do oznakowania stacji paliw, salonów samochodowych, kampusów firmowych itp. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz rozwiązań systemów oznakowania zewnętrznego – pylonów zwanych także totemami. Totemy reklamowe wykonujemy w oparciu o specjalne profile aluminiowe, a także ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej oraz płyt aluminiowych typu Dibond. Posiadamy zaplecze warsztatowe, w którym możemy wykonać każdy pylon o dowolnym kształcie i rozmiarze. Pylony mogą być płaskie, wypukłe lub w postaci skomplikowanych brył przestrzennych.

Oklejanie witryn

Zajmujemy się oklejaniem witryn sklepowych foliami. Oklejanie szyb lokalu to bardzo dobry pomysł na wykorzystanie powierzchni na reklamę swojego sklepu, biura lub gabinetu.

Folie kolorowe samoprzylepne – najtańsza reklama okienna wykorzystywana do prostych grafik, napisów lub logo.

Folia One Way Vision OWV – jak nazwa wskazuje są widoczne z jednej strony, mianowicie od części zewnętrznej witryny a od środka pomieszczenia zachowujemy widoczność na zewnątrz i nawet nie zauważamy reklamy na szybie sklepu. Folie na szyby przepuszczają światło i jedynie ich dziurkowana struktura w nieznacznym stopniu przyciemnia wnętrze naszego pomieszczenia. Folia okienna to świetny pomysł na wykorzystanie przestrzeni na szybie sklepu która stanie się świetną reklamą.

Folie monomeryczna – ma wszechstronne zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Powszechnie określane jako nalepki, naklejki mogą być używane do oklejenia samochodu, witryn sklepowych, czy naklejka z logiem firmy jako gratis dla klienta.

Folia szroniona – to idealne rozwiązanie dla biur, banków, instytucji, gabinetów lekarskich, salonów sprzedaży, sklepów a także w mieszkaniach. Oklejona szyba staje się w elegancki sposób nieprzezroczysta ale nadal przepuszcza światło, jest to idealne rozwiązanie dla szklanych ścian działowych np. w biurach, bankach. Dużą zaletą jest możliwość wycinania wzorów czy napisów, dzięki temu uzyskujemy efekt pięknej grafiki wycinanej, gdzie element wycięty jest pustą przestrzenią w oknie.

Oklejanie pojazdów

Idealna i bardzo skuteczna forma reklamy mobilnej. Firmowe auto staje się wizytówką i jeżdżącą reklamą Twojej firmy. Realizujemy ją przez oklejanie karoserii samochodów, przyczep, motocykli grafiką z folii samoprzylepnych, tzn. naklejamy laminowane wydruki wielkoformatowe lub napisy wycięte z kolorowych folii tworząc nowy wygląd pojazdu. W naszej pracy wykorzystujemy wysoki jakości produkty firm Oracal, Avery oraz 3M.

Kasetony świetlne

Kasetony reklamowe to najprostsza i najpopularniejsza forma reklamy świetlnej. Dzięki swojej budowie są przystosowane do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Wyróżniają się estetycznym wyglądem i świetną prezentacją w warunkach nocnych. Niezależnie od rodzaju lub metody wykończenia, przyciągają wzrok z dużej odległości. Obudowa wykonana z profili aluminiowych lub tworzywa sztucznego, Front reklamy wykonany w całości lub części z mlecznej plexi zostaje podświetlony nowoczesnymi, energooszczędnymi i bardzo trwałymi diodami led. Opcjonalnie kaseton można wyposażyć w czujnik zmierzchu. Wykonujemy również konstrukcje pod kasetony reklamowe.