Parę zdań o nas.

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w różnych miejscach i datach. Podczas zabaw w piaskownicy, lepienia bałwana, szkolnych zajęć na plastyce, obserwowaniu nocnego gwieździstego nieba, białych obłoków, rysowania na piasku, pisaniu listów, czytaniu.

Każda poznana osoba, rozmowa, podziwiane widoki, pomagały w odkryciu prawdziwych zainteresowań, które po latach przerodziły się w coś więcej. Motywowały do pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczeń, które po latach są wykorzystywane w pracy zawodowej. Pracy, która zdecydowanie częściej jest przyjemna niż nie a poniedziałkowy poranny dźwięk budzika nie jest jestutożsamiany z histerią a kolejną ciekawa historią i jej dalszym ciągiem czekającym na rozwój.

Dla kogo jesteśmy?

Nie było by naszej pracy gdyby nie Klienci, ich potrzeby i problemy.
Jesteśmy wdzięczni za obdarzanie nas zaufaniem, którego staramy się nie zawieść. Usatysfakcjonowani Klienci są, i zawsze będą dla nas najważniejsi, a ich sukcesy są również naszymi sukcesami.

Wszystkich naszych Klientów traktujemy zawsze z taką samą powagą i szacunkiem, wiedząc i wierząc, że to co duże może być jeszcze większe a to co małe może szybko urosnąć i odnieść sukces zwłaszcza przy odpowiednim wsparciu i skutecznej reklamie. Rozmiar Twojej firmy, czy staż działalności nie jest wyznacznikiem, czy podejmiemy współpracę.

Skontaktuj się z nami i przekonaj, jak skutecznie możemy Ci pomóc.

Co potrafimy dla Ciebie zrobić?

Potrafimy: rozmawiać, słuchać, wyjaśniać, komunikować, tworzyć, produkować, montować i wiele więcej.

Wszystkie nasze talenty, wiedza i umiejętności są do Twojej dyspozycji i nie zawahamy się ich użyć żeby jak najskuteczniej Ci pomóc.

W oparciu o potrzeby klienta i nasze doświadczenie, wykonujemy projekty graficzne służące identyfikacji wizualnej firm, organizacji i osób. Oferujemy usługi doradcze, copywriting, druk i produkcję.

Zapewniamy kompleksowe realizacje kampanii reklamowych zawierające całościową obsługę od etapu planowania, przez projektowanie, realizację, kończąc na wdrożeniu, montażu i dystrybucji materiałów.

Jakość.

Charakteryzuje nas jakość i dokładność, a zaangażowanie z jakim podchodzimy do wykonania każdego projektu nie jest u nas wyjątkiem ale codziennością i nawykiem. Piękno tkwi w szczegółach i prostocie – pamiętamy o tym na każdym szczeblu projektowania i tworzenia reklam stawiając na wysoką jakość a nie bylejakość. Ale dość przechwałek, sprawdź to sam.

Jakość

Wysokie wymagania i dokładność na każdym etapie realizacji, to standard który staramy się utrzymywać. Stawiamy na jakość, której się nie wstydzimy a nie bylejakość z którą walczymy.

Kreatywność

Twórcze myślenie i działanie poparte wieloma przykładami rozwoju biznesów naszych Klientów.

Doświadczenie

Zgrany zespół osób z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Ekipa, która może działać sprawnie również dla Ciebie.

Karol

dowódca produkcji

Mateusz

kapitan marki

Magdalena

dowódca biura

Porozmawiajmy :-)