Fotografia

Oferujemy kompleksową fotograficzną obsługę firm, instytucji oraz osób, pozwalającą zagwarantować spójność wizerunkową. Każde zlecenie traktujemy poważnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do jego realizacji. Wykonane zdjęcia mogą posłużyć do reklamy w mediach drukowanych jak i elektronicznych skupiając uwagę na osobie, marce, produkcie, czy usłudze.

Wykonujemy fotografią reklamową, produktową, evetnową, plenerową, okolicznościową.

Na życzenie klienta przygotowujemy także materiały „making of” zawierające backstage’owe klipy z realizacji sesji zdjęciowej, które mogą zostać wykorzystane podczas działań prowadzonych w internecie szczególnie w mediach społecznościowych.

Potrzeby i koncepcja

Na początku staramy się podczas rozmowy skonfrontować oczekiwania klienta z bieżącymi trendami na rynku dzięki czemu produkt finalny jest ciekawy oraz efektywny. Ustalenie potrzeb, oczekiwań i wymagań dokładnej koncepcji jest bardzo istotnym elementem tworzenia sesji. Analizujemy rynek, konkurencje i przedstawiamy pomysł na sesję.

Ważni są ludzie, miejsca i sprzęt

Dobór odpowiedniej załogi pracującej nad sesją, to element kluczowy. W skład ekipy w zależności od potrzeb wchodzą pasjonaci i zawodowcy w swoich dziedzinach: fotografowie, modelki/modele, wizażyści, choreografowie, oświetleniowcy, operatorzy wideo, dźwiękowcy i technicy.

Kolejną ważną życzą jest sprzęt, który musi być wysokiej jakości, sprawdzony i niezawodny.

Miejsce nigdy nie jest przypadkowe. Wyszukanie najbardziej fotogenicznych lokacji jest niezbędne do stworzenia dobrej fotografii reklamowej. Dopasujemy scenografię i klimat sesji zdjęciowej, wyeksponujemy to co najważniejsze i najciekawsze w Twoim produkcie lub usłudze po to, by klient z widza stał się konsumentem, bo w dużej mierze to zdjęcie rozpoczyna sprzedaż.

Odpowiednia postprodukcja nadaje zdjęciu charakter oraz je wyróżnia. Niektóre projekty wymagają większej ingerencji gdzie wykorzystujemy techniki fotomontażu.

Końcowy etap to dostarczenie zdjęć w formie plików cyfrowych lub druku przygotowanych do wyświetlania i publikacji w określonych przez klienta mediach (internet, gazeta, magazyn, banery).

 

Fotografia reklamowa

Oferujemy swoim klientom uzupełnienie stron internetowych o profesjonalnie wykonane fotografie. Realizujemy fotografie o dowolnej tematyce. Duże doświadczenie, pasja, daje nam możliwość podjęcia się wszelkich tematów które uzupełnią Twoją stronę o doskonałe fotografikę. Specjalnie przygotowane zdjęcia nie posiadają cieni i są łatwe w obróbce cyfrowej, co pozwala na używanie ich w różnego rodzaju materiałach promocyjnych i reklamowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt fotograficzny pozwalający na wykonywanie zdjęć dobrej jakości oraz w wysokiej rozdzielczości wymaganej do druku.

Fotografia produktowa

Wykonujemy fotografie dowolnych produktów na tłach dopasowanych do potrzeb klienta. Profesjonalne przedstawienie przedmiotu wymaga doświadczenia oraz zaangażowania w każdy projekt fotograficzny. Nasze fotografie wydobywają najlepsze cechy przedmiotu przeze co pomagają zwiększyć zainteresowanie i zachęcić do zakupu. Jesteśmy elastyczni w swoich działaniach i wizerunek fotografowanego produktu dostosujemy do Twoich potrzeb. Zdjęcia typu packshot wykorzystywane przez sklepy internetowe w celu poprawy wyników sprzedaży i wyróżnieniu produktów na tle konkurencji. Fotografie do katalogów produktów, stron internetowych, materiałów drukowanych oraz innych nośników reklamy. Zdjęcia wykonujemy w studiu oraz z możliwością sesji bezpośrednio u klienta.

Fotografia wnętrz i architektury

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia architektury oraz wnętrz dla hoteli, pensjonatów, kawiarni, restauracji, obiektów sportowych oraz agencji nieruchomości, wykorzystując możliwości jakie daje wysokiej klasy optyka szerokokątna. Rejestrowane obrazy cechuje rewelacyjna ostrość oraz wysoka rozdzielczość. Tworzymy zdjęcia, w których staramy się zachować harmonię pomiędzy realnością obiektu a uwypukleniem jego piękna i zaprezentowaniem go w wyjątkowy sposób.

Fotografia reportażowa/eventowa

Realizujemy sesje a także reportaże z imprez firmowych i okolicznościowych. Zapewnimy fotorelację ze spotkań, konferencji, koncertów, imprez sportowych i integracyjnych.

Sesje plenerowe

Dzięki sesjom plenerowym zdjęcia zyskują naturalność i świeżość, a osoby na zdjęciach zachowują się dużo swobodniej niż w przypadku fotografii studyjnej. W fotografii plenerowej otoczenie pełni charakter tła. Dużą rolę na sesje wpływa pogoda. Plener może być całkowicie różny: stara barka, piękny park lub ogród, pałac, stary dwór, opuszczony budynek, łąka, dworek. Możliwości są nieograniczone.

Porozmawiajmy :-)