Gadżety

Gadżety reklamowe

Firma, która chce wzmocnić swój wizerunek, lub podziękować za współprace klientowi za pomocą drobnych upominków, z pewnością znajdą ciekawe inspiracje w naszej bogatej ofercie produktów reklamowych. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu umiejętnie i efektywnie dobieramy odpowiednie gadżety do potrzeb naszego klienta.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno eleganckie upominki reklamowe nadające się na prezenty firmowe, jak i tańsze gadżety reklamowe, które można wykorzystać w codziennych działaniach marketingowych.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe to m.in.: kubki, maskotki, parasole, pendrive’y, smycze, długopisy, koszulki z nadrukiem, czy torby. Wszystkie produkty w naszej ofercie mogą być znakowane – w zależności od rodzaju przedmiotu wykonywany jest grawer, nadruk lub haft.

Odzież reklamowa

Odzież ta prócz swej podstawowej roli jaką jest ubiór swoich pracowników w ujednolicone uniformy, pełni również rolę reklamową, która w oczach potencjalnych klientów doda firmie profesjonalizmu i prestiżu. Odzież taką można wykorzystać nie tylko podczas wykonywania obowiązków zawodowych, ale również jest bardzo dobrym upominkiem dla klientów, którzy poprzez noszenie podarowanej odzieży reklamowej z logiem firmy, będą ją promować wśród innych. Wykorzystywana jest również do promocji eventów, imprez sportowych oraz jako oryginalne prezenty dla bliskich.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment odzieży reklamowej. Rodzaj i technikę nadruku dopasowujemy indywidualnie do każdego zamówienia oraz potrzeb naszego klienta. Oferujemy nadruki m.in. na koszulkach, bluzach, koszulach, czapkach. W naszej ofercie znajdą Państwo także firmową odzież roboczą i ostrzegawczą.

Porozmawiajmy :-)