Materiały POS

Reklama wystawiennicza

Systemy wystawiennicze to konstrukcje umożliwiające atrakcyjną prezentację oferty handlowej m.in. podczas targów, konwentów, eventów branżowych, a także w centrach handlowych i w innych miejscach chętnie uczęszczanych przez docelowych odbiorców. Szeroki wybór instalacji umożliwia dostosowanie ekspozycji do każdych warunków, a dzięki profesjonalnym projektom graficznym powierzchnia reklamowa zostanie zagospodarowana w najbardziej efektywny sposób.
Najlepiej spełniającymi te funkcje są:

Potykacze – idealne do prezentacji plakatów, fotografii lub materiałów informacyjnych, Są wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne, a zatem możliwe do stosowania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz, wygodny w transporcie, łatwy do złożenia i rozłożenia.

Roll-up’y – to przenośna, łatwa w montażu i efektywna forma reklamy, stosowana zwłaszcza w trakcie prezentacji, na branżowych targach, a także wszędzie tam, gdzie konieczne staje się wzmocnienie przekazu wizualnego. Gotowy produkt dostarczamy w pokrowcu ułatwiającym transport i chroniącym przed uszkodzeniami. Solidne wykonanie zapewnia dużą trwałość konstrukcji.

X- i L-banery to uniwersalne, wygodne w transporcie banery stojące, wykorzystywane podczas targów, konferencji, w sklepach, mniejszych oddziałach firmy, a nawet na stoiskach ulicznych. Dzięki lekkości i łatwości montażu banery stanowią efektowny element uzupełniający prezentacji. Możliwość szybkiej wymiany grafiki sprawia, że można je stosować wielokrotnie – zarówno w ramach tej samej, jak i kilku różnych kampanii promocyjnych.

Ściany pop up dostępne są w różnych kształtach: łukowych, prostych i cylindrycznych oraz rozmiarach. Dzięki odpowiednim łączeniom konstrukcji można uzyskać ciekawe kształty np. fali. Możliwe jest także dwustronne mocowanie grafiki – bardzo przydatne np. w ciągach handlowych Wyjątkowość konstrukcji pop up to także szybki montaż. Praktycznie rozłożenie ściany i zamocowanie grafik jest bezproblemowe i trwa kilka minut.

Maszty reklamowe (tzw. Windery, BatFany, flagi reklamowe) – dzięki uniwersalnej formie oraz dużej funkcjonalności stanowią często wykorzystywaną formę reklamy. Doskonałe na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe a także do sklepów oraz na targi. Skrzydła reklamowe (Windery) to efektowna forma reklamy, w której skład wchodzi maszt oraz flaga. Dzięki swojej charakterystycznej i unikatowej formie pozwala skutecznie wyróżnić dany produkt na tle innych systemów reklamy wizualnej zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Porozmawiajmy :-)