O nas

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w różnych miejscach i datach. Podczas zabaw w piaskownicy, lepienia bałwana, szkolnych zajęć na plastyce, obserwowaniu nocnego gwieździstego nieba, białych obłoków, rysowania na piasku, pisaniu listów, czytaniu. Każda poznana osoba, rozmowa, podziwiane widoki, pomagały w odkryciu prawdziwych zainteresowań, które po latach przerodziły się w coś więcej. Motywowały do pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczeń, które po latach są wykorzystywane w pracy zawodowej. Pracy, która zdecydowanie częściej jest przyjemna niż nie a poniedziałkowy poranny dźwięk budzika nie jest jest utożsamiany z histerią a kolejną ciekawa historią i jej dalszym ciągiem czekającym na rozwój.

Co potrafimy?

Potrafimy: rozmawiać, słuchać, wyjaśniać, komunikować, tworzyć, produkować, montować i wiele więcej.

Wszystkie nasze talenty, wiedza i umiejętności są do Twojej dyspozycji i nie zawahamy się ich użyć żeby jak najskuteczniej Ci pomóc.

W oparciu o potrzeby klienta i nasze doświadczenie, wykonujemy projekty graficzne służące identyfikacji wizualnej firm, organizacji i osób. Oferujemy usługi doradcze, copywriting, druk i produkcję. Zapewniamy kompleksowe realizacje kampanii reklamowych zawierające całościową obsługę od etapu planowania, przez projektowanie, realizację, kończąc na wdrożeniu, montażu i dystrybucji materiałów.

Twórczość

Świeżość jest tym co pozwala reklamie wznieść się ponad przeciętność, zostać zauważonym zdobywając zainteresowanie i uznanie. Wierzymy w ideę, że da się zmienić świat przynajmniej ten najbliższy nam i wszystko jest w zasięgu naszych możliwości. Konsekwentnie dążymy do tego, by marki naszych Klientów osiągnęły upragniony wizerunek i znalazły miejsca w umysłach konsumentów i skutecznie się z nimi komunikowały dając wymierne korzyści.

Jakość

Charakteryzuje nas jakość i dokładność, a zaangażowanie z jakim podchodzimy do wykonania każdego projektu nie jest u nas wyjątkiem ale codziennością i nawykiem. Piękno tkwi w szczegółach i prostocie – pamiętamy o tym na każdym szczeblu projektowania i tworzenia reklam stawiając na wysoką jakość a nie bylejakość.

Cena

Zawsze staramy się nasze usługi i produkty dostosować do budżetu jakim aktualnie dysponuje nasz Klient, tak aby przy zachowaniu wysokiej jakości stworzyć satysfakcjonującą ofertę.
W związku z dużą ilością różnorodnych czynników wpływających na ostateczny koszt wykonania zleceń zarówno tych projektowych jak i produkcyjnych (m.in. wymiary, kształty, ilość, techniki i sposoby wykonania, rodzaje użytych materiałów, itp.), każda kalkulacja dokonywana jest indywidualnie. W celu otrzymania wyceny za wykonanie usługi/produktu prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy w zakładce kontakt, telefonicznie lub osobiście.

Klienci

Nie było by naszej pracy gdyby nie Klienci, ich potrzeby i problemy.
Jesteśmy wdzięczni za obdarzanie nas zaufaniem, którego staramy się nie zawieść. Usatysfakcjonowani Klienci są, i zawsze będą dla nas najważniejsi, a ich sukcesy są również naszymi sukcesami.

Wszystkich naszych Klientów traktujemy zawsze z taką samą powagą i szacunkiem, wiedząc i wierząc, że to co duże może być jeszcze większe a to co małe może szybko urosnąć i odnieść sukces zwłaszcza przy odpowiednim wsparciu i skutecznej reklamie. Rozmiar Twojej firmy, czy staż działalności nie jest wyznacznikiem, czy podejmiemy współpracę.

Skontaktuj się z nami i przekonaj, jak skutecznie możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy :-)