Poligrafia

Wizytówki / Karty klienta

Wizytówki są podstawowym składnikiem dobrego wizerunku nowoczesnej firmy. Ułatwiają zawieranie kontaktów zarówno osobistych, jak i biznesowych. To również nośnik najważniejszych informacji o Tobie lub Twojej firmie.

Kalendarzyki kieszonkowe, kalendarzyki wizytówkowe – jest klasycznym prezentem reklamowym, który pasuje do każdego portfela i jest zawsze pod ręką.

Karty rabatowe, karty klienta, Karty lojalnościowe – powodują zdecydowany wzrost częstotliwości korzystania z oferty firmy, a tym samym zwiększenie jej obrotów.

Biznes karty – tanie karty firmowe z zaokrąglonymi narożnikami o rozmiarach karty bankomatowej. Są poręczną i efektywną formą prezentacji.

Rodzaje uszlachetnienia: tłoczenie, dziurkowanie, bigowanie, hotstamping, folia matowa, folia błyszcząca, folia soft touch.

Ulotki

Ulotki to skuteczny a zarazem tani sposób dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów. Szeroki wybór formatów oraz kształtów ulotek pozwala na stworzenie skutecznego przekazu reklamowego. Dzięki nim przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz swoich klientów o nowych usługach i produktach. Jeżeli chcesz tanio i skutecznie reklamować swoją firmę ta oferta jest dla Ciebie. Dobrze wykorzystane i kolportowane na pewno będą świetną reklamą.

Plakaty

Plakat to jeden z najstarszych i najbardziej popularnego rodzaju reklamy. Ma przyciągać, informować, a czasem nawet szokować! Najczęściej wykorzystywany jest do promocji imprez koncertów, festynów, imprez sportowych i innych wydarzeń Plakaty z powodzeniem wypromują również produkt lub osobę (np. plakaty wyborcze).

Jeżeli chcesz tanio i skutecznie dotrzeć z informacją o wydarzeniu lub produktach i usługach ta oferta jest dla Ciebie. Dobry projekt na plakacie, odpowiednia widoczność i wysoka jakość wykonania to idealny sposób na dotarcie do potencjalnych odbiorców.

Zaproszenia

Zaproszenia są doskonałym produktem reklamowym wykorzystywanym w promocji eventów. Jeżeli chcesz podkreślić rangę jakiegoś wydarzenia – zaproszenia będą jego nieodłącznym elementem.

Zaproszenia w postaci kartki składanej świetnie sprawdzą się jako kartki okolicznościowe i świąteczne wysyłane cyklicznie do kontrahentów. To miły gest, który pomoże Twojej firmie w dobrych kontaktach z klientami.

Wykonujemy zaproszenia na specjalne okazję: śluby, komunie, rocznice i chrzciny.

Foldery reklamowe / katalogi ofertowe / broszury

Katalogi, foldery lub broszury wykorzystywane są przez firmy jako nieodzowny element dotarcia do szerokiego grona Klientów. Dzięki zastosowaniu takiej formy reklamy mamy możliwość zaprezentowania specyfiki własnej firmy, jak również przedstawienia oferowanych produktów czy usług.

Dzięki wielu dostępnym formatom, różnym rodzajom papieru, wielorakim sposobom wy­koń­cze­nia i uszla­chet­nie­nia – mają Państwo mnóstwo moż­li­wo­ści by efektownie zaprezentować zakres działalności firmy.

Porozmawiajmy :-)