Wnętrza i stylizacje

Oferujemy elementy aranżacji mieszkań, biur, stoisk umożliwiające podkreślenie unikatowego stylu każdego wnętrza poprzez eksponowanie zdjęć, grafik, artystycznych rysunków i obrazów.

 

Fototapety to prosty i szybki sposób by przyozdobić ścianę w pomieszczeniach. Fototapeta może zupełnie zmienić charakter pomieszczenia – ożywić je lub stonować oraz nadać mu odpowiedni klimat.

Naklejki wycinane lub drukowane na samoprzylepnej folii, znakomicie sprawdzają się na gładkiej powierzchni. Idealnie nadają się do naklejenia na proste ściany, meble, drzwi, szyby. Ściany, meble, lustra czy drzwi mogą zmienić się nie do poznania. Dzięki możliwości wycinania naklejki mogą tworzyć niepowtarzalne wzory, napisy lub sentencje.

Obrazy – oferujemy także wydruki wszelkiego rodzaju zdjęć i grafik na płótnie naciągniętym na krosno malarskie. Szeroki wybór formatów i możliwość użycia dowolnego zdjęcia spełniającego wymagania techniczne powoduje, że taki obraz wspaniale dopasuje się do każdego wnętrza, dodając mu wyjątkowego uroku.

Porozmawiajmy :-)